Правління

Омельяненко Ніна Володимирівна

Омельяненко Ніна Володимирівна

Голова Правління

Одна із засновників Асоціації.

 

Отримала спеціальність "Викладач дошкільної педагогіки та психології, методист дошкільного виховання". Працювала на посадах вихователя, вихователя-методиста, методиста та спеціаліста відділу освіти, очолювала відділ дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

 

Автор багатьох нормативно-правових документів, упорядник навчально-методичних посібників для керівників дошкільних закладів. Зараз є головним редактором фахових журналів для керівників ДНЗ та ЗНЗ.

 

Нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України" та заохочувальною відзнакою МОН України - нагрудним знаком "Софія Русова".

 

Посаду голови Правління Асоціації обіймає з 2011 року

Погорєлова Лариса Іванівна

Погорєлова Лариса Іванівна

Заступник голови Правління

 

 

У 2003 р. закінчила НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Дошкільна педагогіка та психологія», працюю вихователем-методистом та практичним психологом в дошкільному закладі міста Києва.

 

 У 2010 році присвоєно кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії", звання "старший вихователь".

 

 Люблю працювати творчо, навчатися новому. Найбільше в людях ціную порядність, відповідальність, оптимізм, небайдужа до проблем дошкільної галузі.

 

 Автор багатьох публікацій з питань дошкільної освіти.

Кузьменко Оксана Анатоліївна

Кузьменко Оксана Анатоліївна

Відповідальний секретар

 

 

Здобула спеціальність вчителя математики та фізики у Ніжинському державному педагогічного інституту ім. Гоголя. Також отримала другу освіту за спеціальністю бухгалтера, за якою працює з 2003 року. На посаді відповідального секретаря ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» з 2012 року.